Pre správne fungovanie tohto webu využívame súbory cookies. Ak budete pokračovať v jeho prezeraní, súhlasíte s používaním súborov cookies.Pokračovať Viac informácií    
Jedálne.sk
Informačný portál
hromadného stravovania

Nová registrácia | Zabudnuté heslo
Hľadanie na webe
Vyhľadajte si dodávateľa v databázi
Napíšte nám odkaz
Strana 7 z 9

Články v kategórii Podujatia

Kategórie článkov:
Seminár pre školské stravovanie

Seminár pre školské stravovanie

Vložené 7.10.2009 | Autor: Redakcia
Prinášame informácie o seminári "Diétny program v školskom stravovaní", ktorý sa bude konať 18.11.2009 v Banskej Bystrici. Seminár je určený najmä vedúcim pracovníkom, ktorí pôsobia v oblasti školského stravovania.
Deťom nechutí mlieko? U nás áno!

Deťom nechutí mlieko? U nás áno!

Vložené 24.6.2009 | Autor: Mária Dvorská
Dnes s nami navštívite síce malú školskú jedáleň, ale zato plnú zaujímavých nápadov. V tejto ŠJ naučili jesť deti zeleninové jedlá, šaláty, prívarky i polievky. A ako neobvykle oslávili Deň mlieka?
Týždeň mlieka v školskej jedálni

Týždeň mlieka v školskej jedálni

Vložené 10.6.2009 | Autor: Mária Pancuráková
Deň mlieka oslávila väčšina školských jedální a niekde to bol doslova celý týždeň mlieka. Vaše nápady sú naozaj krásne a preto sa ešte v dnešnom článku k tomuto dňu vraciame.
„Mliečny deň“ aj v našom meste

„Mliečny deň“ aj v našom meste

Vložené 30.5.2009 | Autor: Marta Trochová
Deň mlieka je dobrá príležitosť, aby sme si pripomenuli význam mlieka pre naše zdravie. Niektoré jedálne ho však dokážu využiť aj k vlastnej propagácii v širšom okolí. Hromadu nápadov ako na to, prináša článok od vedúcej jedálne v Rimavskej Sobote.
Deň mlieka

Deň mlieka

Vložené 13.5.2009 | Autor: Vladimíra Nejezová
V priebehu roka oslavujeme rôzne významné dni a sviatky. Viete, že aj mlieko má svoj deň? Oslava Dňa mlieka je pre jedálne príležitosťou, ako sa prezentovať. Môžete usporiadať nejakú akciu, k obedu podávať mliečny koktejl alebo uvariť trebárs kašu.
Jarné akcie v školskej jedálni

Jarné akcie v školskej jedálni

Vložené 29.4.2009 | Autor: Mária Pancuráková
Články z portálu Jedálne.sk sa stávajú námetmi pre činnosť niektorých školských jedální. Každá úspešná akcia, ktorú usporiadate, pôsobí na výchovu vašich stravníkov, priťahuje záujem verejnosti a ukazuje jej kvalitu školského stravovania.
Deň jódu v školskej jedálni U Červených domků

Deň jódu v školskej jedálni U Červených domků

Vložené 23.4.2009 | Autor: Bohumila Šardická
Pani vedúca Šardická usporiadala vo svojej školskej jedálni Deň jódu. Čo všetko pripravila a kto jej s prípravou pomáhal? A ako taký deň vyzerá? Poďte sa pozrieť s nami v dnešnom článku.
Školenie kuchárok je v trende

Školenie kuchárok je v trende

Vložené 4.3.2009 | Autor: Vladimíra Nejezová
Súčasná doba si žiada sústavné zvyšovanie kvalifikácie i u personálu jedální. V dnešnom článku vás chceme zoznámiť so zaujímavou formou školení pre kuchárky, ktoré sa práve konajú v Českej republike.
Mlieko je super!

Mlieko je super!

Vložené 7.1.2009 | Autor: Emília Surovcová
Pod týmto názvom sa pri príležitosti Svetového dňa mlieka v Spojenej škole Belá v priestoroch školskej jedálne v mesiaci október 2008 uskutočnila ochutnávka ochuteného i neochuteného mlieka a mliečnych výrobkov.
Dni výživy v Košiciach

Dni výživy v Košiciach

Vložené 12.12.2008 | Autor: Mária Pancuráková
O akcii ku Svetovému dňu výživy, ktorá sa konala v Košiciach sme vás už krátko informovali. Do redakcie nám však prišiel mail i fotografie s podrobnejším priebehom celého dňa. Dnes si teda môžete prečítať viac o tejto zaujímavej akcii.

Sponzori portálu
TOP články mesiaca
Späť nahor
Partnerské portály:
Jídelny.cz, s.r.o., Farského 638/14, 326 00 Plzeň - Východní Předměstí, Česká republika
Telefón: +420 731 331 095, e-mail: info@jidelny.cz