Pre správne fungovanie tohto webu využívame súbory cookies. Ak budete pokračovať v jeho prezeraní, súhlasíte s používaním súborov cookies.Pokračovať Viac informácií    
Jedálne.sk
Informačný portál
hromadného stravovania

Nová registrácia | Zabudnuté heslo
Hľadanie na webe
Vyhľadajte si dodávateľa v databázi
Napíšte nám odkaz
Strana 3 z 9

Články v kategórii Podujatia

Kategórie článkov:
Aký bol tohtoročný Deň výživy v školských jedálňach?

Aký bol tohtoročný Deň výživy v školských jedálňach?

Vložené 4.11.2013 | Autor: Pavel Ludvík
16. október sa už tradične oslavuje ako Medzinárodný deň výživy. Pripomienku tohto dňa realizujú školské jedálne čoraz viac v rámci rozsiahlejších projektov na podporu zdravej výživy. Tento rok sa objavilo viac takýchto väčších akcií, na Slovensku aj v Česku. Čo bolo teda zaujímavého na tohtoročnom Dni výživy?
Pozvánka do Banskej Bystrice na seminár pre školské jedálne

Pozvánka do Banskej Bystrice na seminár pre školské jedálne

Vložené 28.10.2013 | Autor: Redakcia Jedálne.sk
Aj tento rok prebehne v Banskej Bystrici na konci novembra odborný seminár pre školské jedálne. Tohtoročné podujatie bude mať tému výživové odporúčania WHO a ich realizácia na Slovensku. Prinášame pozvánku organizátorov s informáciami o tomto seminári.
Jesenné konferencie o školskom stravovaní - deň po dni

Jesenné konferencie o školskom stravovaní - deň po dni

Vložené 14.10.2013 | Autor: Redakcia Jedálne.sk
Prebiehajú konferencie o školskom stravovaní, zamerané na výživu detí, prevenciu obezity a stravovanie detí s alergiami a potravinovými intoleranciami. Portál Jedálne.sk vám v prvom týždni konferencií prinášal každodenné spravodajstvo z ich priebehu.- Aktualizované 18.10.2013 z Banskej Bystrice. Voľné miesta v Nitre a Bratislave!
Deň jabĺk v školskej jedálni

Deň jabĺk v školskej jedálni

Vložené 7.10.2013 | Autor: Alena Stará
Deň jabĺk - 21. október - nepatrí v našej krajine medzi tie významné dni, ktoré sú v širšom povedomí verejnosti. Napriek tomu je svojim zameraním ako ušitý pre školské jedálne. Pripomeňte ho svojim stravníkom a prečítajte si článok o tom, ako taký deň usporiadať a čo vám môže priniesť.
Pozvánka na konferencie o školskom stravovaní

Pozvánka na konferencie o školskom stravovaní

Vložené 20.9.2013 | Autor: Redakcia Jedálne.sk
Uvolnila sa kapacita konferencií v Nitre a Bratislave - možno sa registrovať! Prijmite naše pozvanie na konferencie o školskom stravovaní, ktoré sa konajú v októbri vo viacerých slovenských mestách.
Čo priniesla súťaž jedální v ČR školskému stravovaní?

Čo priniesla súťaž jedální v ČR školskému stravovaní?

Vložené 9.9.2013 | Autor: Pavel Ludvík
V poslednom prázdninovom týždni prebehlo v Českej republike finále súťaže školských jedální O najlepší školský obed. Táto akcia priniesla jedálňam i organizátorom množstvo skúseností a konala sa za mimoriadneho záujmu médií. Poďte s nami túto akciu navštíviť.
Semináre k HACCP a verejnému obstarávaniu

Semináre k HACCP a verejnému obstarávaniu

Vložené 1.7.2013 | Autor: Redakcia Jedalne.sk
Slovenský zväz kuchárov a cukrárov organizuje v druhej polovine augusta 2013 cyklus seminárov pre metodikov a vedúcich zamestnancov školského stravovania, ktoré majú zvýšiť a sjednotiť znalosti o verejnom obstarávaní a systému kritických bodov HACCP. Zoznámte sa, kde a kedy semináre prebehnú.
Ocenenie pracovníčok školských jedální v Banskej Bystrici

Ocenenie pracovníčok školských jedální v Banskej Bystrici

Vložené 24.6.2013 | Autor: Pavel Ludvík
Mesto Banská Bystrica si pripomenulo 60 rokov od vzniku školského stravovania. Pri tejto príležitosti bolo usporiadané slávnostné odpoludnie, v ktorom boli ocenené aj niektoré pracovníčky školských jedální za kvalitnú a dlhoročnú prácu. Prečítajte si reportáž z tejto akcie.
Konferencie pre školské jedálne v ČR

Konferencie pre školské jedálne v ČR

Vložené 30.4.2013 | Autor: Pavel Ludvík
Na jeseň 2012 sa mnohí z vás zúčastnili na krajských konferenciách portálu Jedálne.sk. Témy ako HACCP, audity HACCP, riadenie jedální vás veľmi zaujali. Podobné konferencie absolvovali v apríli 2013 vaše české kolegyne a dnes si môžete prečítať, aké tieto akcie boli.
Deň jódu v našej jedálni

Deň jódu v našej jedálni

Vložené 23.4.2013 | Autor: Marcela Iliašová
V niektorých jedálňach v marci oslávili Deň jódu. Tento prvok má dôležitú a nezastupiteľnú úlohu v ľudskom organizme. Prečítajte si, ako v školskej jedálni v Diviakach nad Nitricou pripravili rad aktivít, v ktorých pripomenuli význam jódu stravníkom.

Sponzori portálu
TOP články mesiaca
Späť nahor
Partnerské portály:
Jídelny.cz, s.r.o., Farského 638/14, 326 00 Plzeň - Východní Předměstí, Česká republika
Telefón: +420 731 331 095, e-mail: info@jidelny.cz