Pre správne fungovanie tohto webu využívame súbory cookies. Ak budete pokračovať v jeho prezeraní, súhlasíte s používaním súborov cookies.Pokračovať Viac informácií    
Jedálne.sk
Informačný portál
hromadného stravovania

Nová registrácia | Zabudnuté heslo
Hľadanie na webe
Vyhľadajte si dodávateľa v databázi
Napíšte nám odkaz

Diskusia na tému odhlasovanie

Červeným príspevky za posledných dní
vedúca V, 26.9.2017 15:38:54
dobrý deň, mám problém s rodičmi, kt. nechápu že do obedára si môžu zobrať obed len v 1. deň choroby. Mamička totiž nevie či aj ďalší deň bude jej dcéra chorá a či ju do školy pošle. Včera dostala obed do obedára a som jej vysvetlovala že obed sa viaže na pobyt dieťaťa na vyučovacom procese. Dnes poslala iného člena rodiny s obedárom - čiže 2. deň. Obed je uvarený a zaplatený, dieťa neodhlásené. Keď jej obed nedám lebo nárok nemá - prepadne jej a povie že som si ho zobrala snáď domov. Keď jej obed dáme porušujeme predpisy.
odpovedaťDodko, 3.10.2017 14:58:16
A čo tak jej pripočítať k cene obeda dotáciu na ktorú už nemá nárok? Aby zaň zaplatila plnú sumu.
odpovedaťvedúca ŠJ, 3.10.2017 15:04:57
Niekedy dieťa nepošle rodič do školy, lebo sa mu zdá, že je choré a na druhý deň zistí, že sa mu to nezdalo a ide s ním k doktorke.(tak sa môže stať, že odobere obed do obedára aj v druhý deň) Dohovárala by som mu až keby to zneužíval .... na obed má nárok dieťa, ktoré navštevuje školu v opačnom prípade ide o obed pre cudzieho stravníka a tam si má zaplatiť réžiu.
odpovedaťan a vi, 5.10.2017 12:36:11
ano je to problem, kedže sa niektorí rodičia ohradia tym , že obed je zaplatený. Mala by sa im fakt ten dalši deň pripočitať režia . A to ešte kukaju ked im kucharka naloži presne podľa normy , že čo to v tom obedari maju.

Sponzori portálu
TOP články mesiaca
Späť nahor
Partnerské portály:
Jídelny.cz, s.r.o., Farského 638/14, 326 00 Plzeň - Východní Předměstí, Česká republika
Telefón: +420 731 331 095, e-mail: info@jidelny.cz